Samsung LS32BM801UUXEN Smart Monitor M8 Wit
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS32BM801UUXEN Smart Monitor M8 Wit
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Kijken, spelen, leven in stijl
Aansluitingen en verbindingen
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Aantal usb-c poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Usb-C
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 138 ppi
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 36,21 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 57,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm