Samsung Ls34a650ubuxen - 34 Inch 3440 X 1440 (wqhd) Va-paneel In Hoogte Verstelbaar
Samsung LS34A650UBUXEN. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-mo...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Samsung LS34A650UBUXEN. Beeldschermdiagonaal: 86,4 cm (34"), Resolutie: 3440 x 1440 Pixels, HD type: UltraWide Quad HD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 21:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt 1
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 100 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 5 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094656527
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 31 W
Waarde energielabel nieuw 2021 F
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 806 x 128 x 369 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 806 mm
Product gewicht 7600 g
Product hoogte 553 mm
Product lengte 234 mm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 3440 x 1440
Beeldverhouding 21:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 34 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte QHD (1440p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Opties Curved, UltraWide, Portable, Met USB Hub, Ergonomisch, HDR
Schermgrootte 34 inch (86 cm)
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Contrast ratio 4000:1
HDR
Helderheid 350
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 8806094656527
Merk Samsung
Taal handleiding Engels
Verpakking breedte 895 mm
Verpakking hoogte 216 mm
Verpakking lengte 471 mm