Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Momenteel niet leverbaar
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Verhoog jouw productiviteit tijdens je werk of studie met de Samsung Viewfinity S6 LS34C650TAUXEN. Dankzij zijn brede beeldverhouding en gebogen ontwerp biedt deze 34-inch-monitor meer schermruimte voor jouw werkzaamheden, creativiteit en games. De monitor is te kantelen, in hoogte te verstellen en aan een arm te bevestigen. Zo kies jij de opstelling en positie die het beste bij jouw werkstijl passen. Geniet van vloeiende beeldkwaliteit in UWQHD-resolutie (3.440 x 1.440 pixels). Dit wordt bovendien ondersteund door HDR10 en de beeldschermfrequentie van 100 Hz, waardoor jij het maximale uit de 1,07 miljard kleuren haalt en van consistente framerates geniet. Maakt jouw pc gebruik van een NVIDIA-videokaart? Dan past AMD FreeSync jouw content nauwkeurig aan per programma om haperingen op het scherm te voorkomen. Blijf geconcentreerd werken of gamen met behulp van de Eye Saver-modus. Zo krijg jij minder snel last van je ogen. Of je nu een zakelijke medewerker bent, graphic designer of gamer: de Samsung Viewfinity-monitor helpt je op weg.
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 80.66 cm / 56.15 cm / 24.1 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 80.66 cm / 36.94 cm / 12.5 cm
Diepte zonder standvoet 12.5cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 8.1kg
Kleur Wit
Manufacturer Part Number (MPN) LS34C650TAUXEN
Type apparaat Monitor
Verpakkingsinhoud Monitor, netsnoer, handleiding, hdmi kabel, thunderbolt kabel, usb a to b kabel.
VESA-standaard 100 x 100 mm
Connectivity
Aansluitingen 1x DisplayPort 1.2, 1x hdmi 2.0, 3x usb 3.0, 2x thunderbolt 4.0, 1x ethernet
DisplayPort-versie 1.2
Geïntegreerde USB-hub
HDMI-versie 2.0
Stroomtoevoer via USB-C
Wattage USB-C-poort 90W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 86.4cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 34inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 52kWh
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 32kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Technische eigenschappen
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Bluetooth
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Eye Saver-modus
Pivot-functie
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s) 2 x 5W
Wifi
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 100 Hz
Beeldresolutie UWQHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 86.4 cm / 34 inch
Beeldverhouding 21:9
Color space (sRGB) 115%
Contrastverhouding 3.000:1
Helderheid 350cd/m²
High Dynamic Range (HDR) HDR10
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 100Hz