Samsung LS24R356FHU
Samsung LS24R356FHU
Met de Samsung LS24R356FHU bekijk je films in full hd en surf je op het web. Deze 24 inch monitor past dankzij zijn formaat gemakkelijk op je bureau. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren, zelfs wanneer je niet recht voor het scherm zit. Gooi je voeten op het bureau, leun naar achtere...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-10-2023
Vind de beste deal voor Samsung LS24R356FHU
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Met de Samsung LS24R356FHU bekijk je films in full hd en surf je op het web. Deze 24 inch monitor past dankzij zijn formaat gemakkelijk op je bureau. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren, zelfs wanneer je niet recht voor het scherm zit. Gooi je voeten op het bureau, leun naar achteren en kijk een film in full hd resolutie. Je bingewatcht probleemloos een dag lang Netflix series. De trillingsvrije technologie zorgt er namelijk voor dat je geen hoofdpijn en geïrriteerde ogen krijgt. Het blauw licht filter beperkt blauw licht, zoals bij Word documenten bijvoorbeeld. Hierdoor werk je langer door aan je verslag, zonder vermoeide ogen te krijgen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 200 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 22 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,83 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,97 cm
Breedte bezel (schermrand) 6 mm
Diepte 23,64 cm
Gewicht 3,4 kg
Hoogte 42,54 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Grijs
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm