Samsung LS27A800NMUXEN Monitor Zwart
Samsung LS27A800NMUXEN. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VES...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-06-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS27A800NMUXEN Monitor Zwart
Samsung LS27A800NMUXEN. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
Algemeen
Artikelnummer 372592473
EAN 8806090989063
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldscherm, aantal kleuren 1,07 miljard kleuren
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
Display technologie LCD
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Responstijd 5 ms
Soort paneel IPS
Typische contrastverhouding 1000:1
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Montage
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Overige
Breedte ( zonder voet ) 61,5 cm
Breedte apparaat (met standaard) 615,5 mm
Diepte ( zonder voet ) 4,27 cm
Diepte apparaat (met standaard) 196,4 mm
Draaibaar
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 34 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 28 kWu
Gewicht (met standaard) 6,4 kg
Gewicht verpakking 8,1 kg
Hoek schuine stand bereik -2 - 25°
Hoogte (zonder voet ) 36,8 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 551,9 mm
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
In hoogte verstelbaar 12 cm
Kantelbaar
Markt positionering Bedrijf
Meegeleverde kabels AC, HDMI, USB
Pivot hoek -2 - 92°
Scharnier
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Type verpakking Doos
VESA-montage
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPorts 1
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI
Hoofdtelefoon uit
Ingebouwde USB-hub
Versie USB-hub 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Projector
Recorder
Smart TV
Smart modes Spel, Foto
Verpakking
Breedte verpakking 686 mm
Diepte verpakking 450 mm
Hoogte verpakking 171 mm