Samsung LS27A800UJUXEN
Samsung LS27A800UJUXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-03-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS27A800UJUXEN
Innovatieve displays die je prestaties versterken
  • 4K UHD resolutie
  • HDR10
  • USB-c 90W
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (4:3)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 11,11 euro
Energieverbruik actief 30 W
Energieverbruik per 1000h 4,79 kWh
Energieverbruik per jaar 42 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,55 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 19,64 cm
Gewicht 6,7 kg
Hoogte 55,19 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 883771
Fabrikantcode LS27A800UJUXEN
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm