Samsung LU32R590CWUXEN
Samsung LU32R590CWUXEN
Schermdiagonaal: 32 inch Resolutie: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: 1x Hoofdtelefoon, 1x DisplayPort, 1x HDMI De Samsung LU32R590C is een curved 32-inch 4K-monitor waarmee je volledig op kunt gaan in je favoriete game, film of serie. Dankzij de verbuigin...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-11-2023
Vind de beste deal voor Samsung LU32R590CWUXEN
Schermdiagonaal: 32 inch Resolutie: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Schermtype: VA (Vertical Alignment) Aansluitingen: 1x Hoofdtelefoon, 1x DisplayPort, 1x HDMI
Dit krijg je erbij: 1x Adapter, 1x voedingkabel, 1x HDMI-kabel
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 139 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 31,5 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 59 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 15,6 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 6 mm