Samsung LS24R650
Samsung LS24R650
De Samsung LS24R650 is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Met de monitor creëer je een ideale en ergonomische werkhouding voor tijdens het thuiswerken. Draai, roteer en verstel...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-01-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS24R650
De Samsung LS24R650 is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Met de monitor creëer je een ideale en ergonomische werkhouding voor tijdens het thuiswerken. Draai, roteer en verstel de hoogte van de monitor om zo de juiste zithouding aan te nemen voor je werkdag. Gebruik hem daarom ook voor alledaagse dingen, zoals het kijken van video's op YouTube. Doordat deze monitor een IPS scherm heeft, ervaar je vanuit elke hoek ware kleuren. Werk je lang door? Geen probleem. Het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie verminderen vermoeide en geïrriteerde ogen. Je hangt deze monitor aan de muur met een een VESA muurbeugel.
Let op: bij dit product wordt standaard een HDMI kabel meegeleverd.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 2
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,8 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 18 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 4,78 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,94 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 20,05 cm
Gewicht 5,1 kg
Hoogte 47,38 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm