Laagste prijs bekijken?
Samsung 9100 Pro 4TB Heatsink PCIe 5.0 M.2 SSD
X
De Samsung 9100 PRO 4TB M.2 PCIe® 5.0 SSD biedt indrukwekkende prestaties, ideaal voor gebruikers die de snelste opslagoplossing nodig hebben voor gaming, videobewerking, AI-toepassingen en andere intensieve workloads. Deze SSD levert uitzonderlijke snelheden, met PCIe® 5.0 voor toonaangevende seque...
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
De Samsung 9100 PRO 4TB M.2 PCIe® 5.0 SSD biedt indrukwekkende prestaties, ideaal voor gebruikers die de snelste opslagoplossing nodig hebben voor gaming, videobewerking, AI-toepassingen en andere intensieve workloads. Deze SSD levert uitzonderlijke snelheden, met PCIe® 5.0 voor toonaangevende sequentiële lees- en schrijfsnelheden, evenals krachtige random IOPS-prestaties, en dat alles met een innovatief ontwerp dat koeling en betrouwbaarheid garandeert.
De Samsung 9100 PRO 4TB M.2 PCIe® 5.0 SSD is een van de snelste en meest geavanceerde SSD's op de markt, ontworpen voor gebruikers die geen concessies willen doen aan prestaties. Of je nu bezig bent met gaming, AI-creatie, videobewerking, of intensieve dataverwerking, deze SSD levert ongekende snelheid, betrouwbaarheid en capaciteit. Met PCIe® 5.0, ultrahoge IOPS-prestaties, en een compacte, efficiënte bouw is de 9100 PRO de ideale keuze voor high-performance systemen.
| Product breedte | 80.20 cm |
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Inclusief upgrade kit | |
| Maximale leessnelheid SSD | 13300 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 13300 MB/s |
| Opslagcapaciteit | 4 TB |
| Type input/output | M.2 |
| Type SSD | 3d v-nand (TLC) |
| EAN | 8806095811659 |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Frankfurter Straße 2,65760,Eschborn,DE |
| Fabrikant Naam | Complies |
| Aanvullende functies | nvt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Heatsink | |
| Introductie | 2025 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MZ-VAP4T0CW |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 158 mm |
| Verpakkingsgewicht | 70 g |
| Verpakkingsinhoud | - |
| Wordt geleverd met de volgende software | Samsung Magician Software |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |