Samsung LF24T450FZUXEN
Samsung LF24T450FZUXEN
Samsung F24T450FZU - 24 inch (61 cm) - 1920 x 1080 Pixels - Full HD - LED - Zwart De zwarte Samsung F24T450FZU is een monitor met een schermdiagonaal van 24 inch. Hij heeft een 1920 x 1080 resolutie en een pixeldichtheid van 92 ppi. Je programma’s zijn dus zonder enige aanpassing goed bruikbaar o...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 21-01-2024
Vind de beste deal voor Samsung LF24T450FZUXEN
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Samsung F24T450FZU - 24 inch (61 cm) - 1920 x 1080 Pixels - Full HD - LED - Zwart
De zwarte Samsung F24T450FZU is een monitor met een schermdiagonaal van 24 inch. Hij heeft een 1920 x 1080 resolutie en een pixeldichtheid van 92 ppi. Je programma’s zijn dus zonder enige aanpassing goed bruikbaar op het scherm. De monitor belooft mooie kijkhoeken en een prima kleurweergave en ondersteunt AMD Freesync. Hierdoor synchroniseert hij in combinatie met een geschikte AMD-videokaart de beeldfrequentie met de framerate van spellen. Dit betekent dat hij je games soepeler en fraaier weergeeft. Het scherm heeft daarnaast een maximale helderheid van 250 cd/m2, een contrast van 1000:1 en een reactietijd van 5 ms. De monitor heeft zelfs digitale aansluitingen voor een DisplayPort- en HDMI-kabel. Zijn geïntegreerde USB-hub maakt het mogelijk om randapparatuur zoals een muis en toetsenbord via het scherm aan te sluiten. De monitor is in hoogte verstelbaar waardoor hij geschikt is voor ergonomische werkplekken.
Kenmerken:
  • De 24 inch monitor is in hoogte verstelbaar
  • Dankzij de hoge resolutie en pixeldichtheid zijn programma’s goed bruikbaar op het scherm
  • Games worden soepel en fraai weergegeven
  • De geïntegreerde USB-hub maakt het mogelijk om randapparatuur op de monitor aan te sluiten
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 91,7 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 8,76 euro
Energieverbruik actief 15 W
Energieverbruik per 1000h 15 kWh
Energieverbruik per jaar 21,9 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Curved
Diepte 22,4 cm
Gewicht 4 kg
Hoogte 37 cm
Kleur Zwart
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 933923
Fabrikantcode LF24T450FZUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm