Samsung LS24A400UJUXEN
Samsung LS24A400UJUXEN
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-05-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS24A400UJUXEN
Samsung thuiswerk monitor
Op zoek naar een ergonomische- en moderne monitor voor op je eigen werkplek of op het kantoor. Deze monitor heeft een verversingssnelheid van 75 Hz en een reactie tijd van 5 ms. Daarom is deze monitor zeer geschikt voor het surfen op internet en het werken in standaard office programma's.
Aansluitingen:
  • USB (4x)
  • HDMI
  • Hoofdtelefoon
Standaard meegeleverd
  • AC voedingskabel
  • HDMI kabel
  • USB Type-c
  • DisplayPort
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 91 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 4,84 euro
Energieverbruik actief 15 W
Energieverbruik per jaar 22 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 51,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 18,3 cm
Gewicht 3,4 kg
Hoogte 54,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Carry-in-garantie
Artikelnummer 901106
Fabrikantcode LS24A400UJUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm