Samsung Odyssey G9 Ls49cg954euxen - 49 Inch 5120 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 240 Hz
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G9 Ls49cg954euxen - 49 Inch 5120 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 240 Hz
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Laat jezelf onderdompelen in de wereld van gaming met de Samsung Odyssey G9 LS49CG954EUXEN. Dankzij zijn extra brede schermformaat, curved ontwerp en hoogwaardige resolutie is deze 49-inch-gamingmonitor wordt jij volledig meegesleept in de actie van jouw favoriete games. Ervaar elke scène in maximale snelheid met de beeldschermfrequentie van maar liefst 240 Hz. In combinatie met de responstijd van 1 ms worden haperingen op het scherm verleden tijd en versla jij je tegenstanders in no-time. Met een resolutie van 5120 x 1440 pixels bevat de Odyssey G9 de kracht van twee Quad HD-monitoren. Gebruik eenvoudig Picture-by-Picture of Picture-in-Picture om snel te schakelen tussen diverse taken of games. Of jij nu shooters speelt, strategie- of racegames: met de Samsung Odyssey G9 zit je goed.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 2
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 2
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 114.76 cm / 56.84 cm / 42.05 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 114.76 cm / 29.38 cm / 29.38 cm
Diepte zonder standvoet 29.38cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 15.6kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LS49CG954EUXEN
Smarthome-toepassingsgebied Monitor
Type apparaat Gamingmonitor
Verpakkingsinhoud Monitor, netsnoer, handleiding, DisplayPort kabel, HDMI Kabel, USB 3.0 Kabel
VESA-standaard 100 x 100 mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 240 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 1 milliseconde
Splitscreen
Connectivity
Aansluitingen 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.1, 2x USB 3.0, 1x hoofdtelefoon
DisplayPort-versie 1.4
Geïntegreerde USB-hub
HDMI-versie 2.1
Stroomtoevoer via USB-C
EAN
EAN 8806095234915
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 45 W
Waarde energielabel nieuw 2021 G
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 125cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 49inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 66kWh
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 45kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 1.147,6 x 363,5 x 293,8 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 114.76 cm
Product gewicht 15.60 kg
Product hoogte 48.10 cm
Product lengte 34.30 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 5120 x 1440
Beeldverhouding 32:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming | Dagelijks gebruik | Grafische vormgeving | Kantoor
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 49 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor Videokabel Stroomadapter Gebruikershandleiding
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 2500:1
HDR
Helderheid 450
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 1000
Modelgegevens
EAN 8806095234915
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 1265 mm
Verpakking hoogte 343 mm
Verpakking lengte 481 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Draadloze Connectie
Draagbaar
Ingebouwde accu
Kleur Zwart
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
MPN (Manufacturer Part Number) LS49CG954EUXEN
Smart
Type smart besturingssysteem Geen besturingssysteem
Verpakkingsgewicht 20600 g
Technische eigenschappen
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Bluetooth
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Eye Saver Mode
Pivot-functie
Touchscreen
Wifi
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 240 Hz
Beeldresolutie DQHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 125 cm / 49 inch
Beeldverhouding 32:9
Color space (DCI-P3) 92%
Contrastverhouding 2.500:1
Helderheid 450cd/m²
High Dynamic Range (HDR) HDR10, HDR10+
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 240Hz