Samsung LF27T700QQUXEN
Samsung LF27T700QQUXEN
Creëer een ergonomische werkhouding en ga comfortabel je werkdag in met de Samsung LF27T700QQUXEN 27 inch QHD monitor. Draai, kantel of verstel de monitor in de hoogte, om zo de juiste houding aan te nemen achter je bureau. Door de QHD resolutie zijn je beelden 2 keer scherper dan bij full hd. Zoom...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-08-2021
Vind de beste deal voor Samsung LF27T700QQUXEN
Creëer een ergonomische werkhouding en ga comfortabel je werkdag in met de Samsung LF27T700QQUXEN 27 inch QHD monitor. Draai, kantel of verstel de monitor in de hoogte, om zo de juiste houding aan te nemen achter je bureau. Door de QHD resolutie zijn je beelden 2 keer scherper dan bij full hd. Zoom tot op de pixel in op foto¿s, zonder teveel kwaliteit te verliezen. Zo is het kijken van een film na je werkdag ook geen probleem. De beelden blijven even scherp vanuit iedere kijkhoek dankzij het IPS paneel. Heb je een AMD videokaart om je beelden op te poetsen? De FreeSync technologie zorgt ervoor dat je monitor en videokaart synchroon lopen. Zo treden er geen haperingen op tijdens het kijken van films, of het bewerken van video¿s.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 24,9 cm
Gewicht 5,7 kg
Hoogte 41,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 876881
Fabrikantcode LF27T700QQUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm