Samsung LF24T650FYUXEN Monitor
Samsung LF24T650FYUXEN Monitor
De Samsung LF24T650FYUXEN is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Gebruik hem daarom ook voor alledaags gebruik als het kijken van video's op YouTube. Voor het geluid heb je geen...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-03-2024
Vind de beste deal voor Samsung LF24T650FYUXEN Monitor
De Samsung LF24T650FYUXEN is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Gebruik hem daarom ook voor alledaags gebruik als het kijken van video's op YouTube. Voor het geluid heb je geen aparte speakers of koptelefoon nodig. De monitor heeft namelijk luidsprekers ingebouwd. Doordat deze monitor een IPS scherm heeft, ervaar je vanuit elke hoek ware kleuren. Zo laat je probleemloos een presentatie zien aan de collega naast je. Werk je lang door? Geen probleem. Het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie verminderen vermoeide en geïrriteerde ogen. Je verstelt de Samsung in hoogte, kantel en roteert hem. Zo werk je altijd vanuit een ergonomische werkhouding. Je hangt deze monitor aan de muur met een een VESA muurbeugel.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,5 inch
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 18 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 4,78 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 22,5 cm
Gewicht 5,3 kg
Hoogte 52 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm