Samsung LU28E590DS
Samsung LU28E590DS
Schermdiagonaal: 28 inch Resolutie: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Schermtype: TN (Twisted Nematic) Aansluitingen: 2x HDMI, DisplayPort, hoofdtelefoon De Samsung LU28E590DS is een monitor met Ultra HD-resolutie. Het 28-inch scherm heeft 3840 bij 2160 pixels, wat gelijk staat aan vier maal Full HD. Hierd...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-10-2021
Vind de beste deal voor Samsung LU28E590DS
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Schermdiagonaal: 28 inch Resolutie: Ultra HD 4K (3840 x 2160) Schermtype: TN (Twisted Nematic) Aansluitingen: 2x HDMI, DisplayPort, hoofdtelefoon
De Samsung LU28E590DS is een monitor met Ultra HD-resolutie. Het 28-inch scherm heeft 3840 bij 2160 pixels, wat gelijk staat aan vier maal Full HD. Hierdoor worden beelden haarscherp weergegeven en zijn zelfs de kleinste details zichtbaar. Dankzij Freesync-technologie heeft de Samsung LU28E590DS een dynamische responsetijd met een minimale inputlag. Via de Display Port 1.2 of HDMI-aansluiting geniet je van de volledige Ultra HD resolutie met 60 Hz. Verder ondersteunt deze monitor 1 miljard kleuren, Picture-in-Picture en verbruikt dankzij slimme energiebesparende instellingen slechts 38 W.
Dit krijg je erbij: Voedingskabel, HDMI kabel, displayport kabel, handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 66.1 cm / 46.9 cm / 18.7 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 66.1 cm / 38.1 cm / 7.4
Diepte zonder standvoet 7.4
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 5.3 kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LU28E590DSL/EN
Verpakkingsinhoud Voedingskabel, HDMI kabel, displayport kabel, handleiding
Verpakkingsvolume B x H x D (m) 0,74 x 0,45 x 0,22 m
VESA-standaard 75 x 75 mm
Energieverbruik data
Energieverbruik ingeschakeld 38 W
EU-energie-efficientieschaal A - G
Jaarlijks energieverbruik 55 kWh
Vermogensopname 0.3 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Technische eigenschappen
3D nee
Artikelnummer 1377369
Beeldschermdiagonaal (cm) 71 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 28 inch
Paneeltype TN (Twisted Nematic)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Type apparaat Monitor
Uitvoering
Aansluitingen 2x HDMI, 1x DisplayPort, 1x hoofdtelefoon
Curved scherm nee
Geïntegreerde microfoon nee
Geïntegreerde USB-hub nee
Geïntegreerde webcam nee
HDCP-ondersteuning ja
In hoogte verstelbaar nee
Ingebouwde luidsprekers nee
Pivot-functie nee
Touchscreen nee
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Automatische helderheidsaanpassing ja
Beeldresolutie Ultra HD 4K
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 71 cm / 28 inch
Beeldverhouding 16:9
Contrastverhouding 3000:1
Dynamische contrastverhouding Mega
Helderheid 370 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 170 °
Kijkhoek verticaal 160 °
Led-backlight ja
Reactietijd 1 ms
Resolutie Ultra HD 4K 3840 x 2160
Verticale frequentie 60 Hz