Samsung LF22T450FQUXEN
Samsung LF22T450FQUXEN
De Samsung LF22T450FQUXEN is een 22 inch monitor die op meerdere manieren verstelbaar is. Zo ga je ergonomisch te werk achter je bureau op kantoor of thuis en pas je de monitor aan jouw zithouding aan. Gebruik de monitor op kantoor voor simpele taken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets....
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-09-2025
Vind de beste deal voor Samsung LF22T450FQUXEN
De Samsung LF22T450FQUXEN is een 22 inch monitor die op meerdere manieren verstelbaar is. Zo ga je ergonomisch te werk achter je bureau op kantoor of thuis en pas je de monitor aan jouw zithouding aan. Gebruik de monitor op kantoor voor simpele taken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets. Het IPS paneel zorgt voor brede kijkhoeken en een natuurgetrouwe kleurweergave op het scherpe Full HD beeldscherm. Zo laat je jouw collega's makkelijk meekijken naar een presentatie die je in elkaar geknutseld hebt. Je hebt minder last van je ogen als je lang naar het scherm kijkt door de Eye Saver Mode. Deze filtert het blauwe licht, zodat je ongestoord een uurtje langer de monitor gebruikt.
Let op: bij dit product wordt standaard een HDMI kabel meegeleverd.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 100 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 22 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 16 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 4,27 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 48,8 cm
Breedte bezel (schermrand) 1,6 mm
Diepte 21 cm
Gewicht 3,5 kg
Hoogte 32,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm