De Samsung Essential LS24D302GAUXEN combineert stijlvol design met indrukwekkende prestaties, perfect voor zowel werk als ontspanning. Met een 24 inch Full HD IPS-scherm geniet je van scherpe details en levensechte kleuren vanuit vrijwel elke kijkhoek. Of je nu aan het gamen bent, films kijkt of pro...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Momenteel niet leverbaar
Achteraf betalen mogelijk
Gratis bezorging vanaf 50 euro
De Samsung Essential LS24D302GAUXEN combineert stijlvol design met indrukwekkende prestaties, perfect voor zowel werk als ontspanning. Met een 24 inch Full HD IPS-scherm geniet je van scherpe details en levensechte kleuren vanuit vrijwel elke kijkhoek. Of je nu aan het gamen bent, films kijkt of productief werkt, deze monitor levert consistente en heldere beelden.
De monitor beschikt over meerdere aansluitopties, zoals HDMI en VGA, zodat je hem eenvoudig kunt verbinden met verschillende apparaten zoals laptops, consoles en desktops. Het eenvoudige kabelbeheer helpt je bureau netjes en opgeruimd te houden.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | 1 |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | VGAHDMI |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 24 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| EAN | 8806095803067 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 25 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 540.7 x 320.4 x 36.2 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 54.07 cm |
| Product gewicht | 2.40 kg |
| Product hoogte | 42.85 cm |
| Product lengte | 17.51 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruik |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Einsteinstra�e 174, 81677 M�nchen, Germany |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| AdobeRGB | Geen ondersteuning |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| sRGB | Geen sRGB ondersteuning |
| Type HDR | Geen HDR |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806095803067 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS24D302GAUXEN |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 362 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 636 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3709 g |
| Verpakkingsinhoud | Stroomkabel, DisplayPort-kabel |