Samsung LC49J890
Samsung LC49J890
Met dit 49 inch superultrawide curved beeldscherm van Samsung open je meer vensters naast elkaar dan op een breedbeeld of ultrawide scherm. Hierdoor werk je nog overzichtelijker op kantoor of thuis. Door de super ultrawide resolutie van 3840 x 1080 van de Samsung LC49J890 zie je al je documenten en...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-09-2022
Vind de beste deal voor Samsung LC49J890
Met dit 49 inch superultrawide curved beeldscherm van Samsung open je meer vensters naast elkaar dan op een breedbeeld of ultrawide scherm. Hierdoor werk je nog overzichtelijker op kantoor of thuis. Door de super ultrawide resolutie van 3840 x 1080 van de Samsung LC49J890 zie je al je documenten en spreadsheets in een oogopslag. Het 32:9 super ultra-wide scherm is even groot als twee 27 inch 16:9 monitoren naast elkaar. Ideaal voor multitasken dus. De extra ruimte is ook erg handig bij het bewerken van foto's of video's. Dankzij de 144 Hz verversingssnelheid speel video's en games zoals Overwatch of Battlefield vloeiend af.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 2
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 2
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 3
Aantal usb-aansluitingen 3
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 86 - 231 cm
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 81 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 62 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 16,41 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 120 cm
Breedte bezel (schermrand) 58 mm
Diepte 38 cm
Gewicht 15,1 kg
Hoogte 53 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 810653
Fabrikantcode LC49J890DKRXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype On-site service
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm