Samsung LC32G75TQSUXEN Monitor
Samsung LC32G75TQSUXEN Monitor
De Samsung Odyssey G7 QLED LC32G75TQSUXEN is een 32 inch gaming monitor met een QLED scherm. Deze bestaat uit allemaal piepkleine ledjes, die zorgen voor een kleurrijke game ervaring. Hier komt ook nog eens een hoge helderheid, hoog contrast en breed kleurenspectrum bovenop door DisplayHDR600 en DCI...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-01-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC32G75TQSUXEN Monitor
De Samsung Odyssey G7 QLED LC32G75TQSUXEN is een 32 inch gaming monitor met een QLED scherm. Deze bestaat uit allemaal piepkleine ledjes, die zorgen voor een kleurrijke game ervaring. Hier komt ook nog eens een hoge helderheid, hoog contrast en breed kleurenspectrum bovenop door DisplayHDR600 en DCI-P3. Je speelt zelfs de snelste shooters en race games zonder haperingen dankzij de 240 hertz verversingssnelheid en 1 milliseconde reactietijd. Door de QHD resolutie zie je karakters en landschappen 2 keer scherper dan met full hd. Deze monitor heeft een flinke kromming van 1000R, waardoor je heel het scherm in één oogopslag overziet. De LC27G75TQSUXEN heeft een strak, zwart design met aanpasbare led verlichting aan de achterkant. Dit maakt je gaming setup helemaal af.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 600 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 31,5 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, FreeSync 2, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 73 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71 cm
Diepte 30,6 cm
Gewicht 8,2 kg
Hoogte 59,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm