Laagste prijs bekijken?
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 2024 (Wi-Fi, 10.4")
X
Samsung SM-P620 Slate Mobiele tablet Grijs 26,4 cm (10.4") 2000 x 1200 Pixels TFT 2 GHz 64 GB Geïntegreerde geheugenkaartlezer Enkele camera 8 MP Camera voorzijde 5 MP Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 5.3 7040 mAh
Samsung SM-P620 Slate Mobiele tablet Grijs 26,4 cm (10.4") 2000 x 1200 Pixels TFT 2 GHz 64 GB Geïntegreerde geheugenkaartlezer Enkele camera 8 MP Camera voorzijde 5 MP Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 5.3 7040 mAh
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 7040 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 8 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 8 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | WiFi |
| Type input/output | 3.5 mm jack |
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Beeldschermresolutie | 2000 x 1200 |
| Scherm afmetingen | 10.4 in |
| Touchscreen | |
| Type scherm | TFT |
| EAN | 8806095572178 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.samsung.com/nl/support/contact/ |
| Fabrikant Adres | Evert van de Beekstraat 310, 1118 CX Schiphol |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Benelux B.V. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Grey |
| Verpakking breedte | 158 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 256 mm |
| Verpakkingsgewicht | 658 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Extern geheugenslot | Y |
| Maximum card capaciteit | 1 TB |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Achtergrondverlichting van het scherm | |
| Blauw licht filter | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 15 W |
| Met kleurenscherm | |
| Minimum vermogen voor opladen | 5 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 4 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8806095572178 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Tab S6 Lite |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SM-P620NZAAEUB |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade & Softwarefouten |
| Verpakkingsinhoud | Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2024) - 64 GB - Grijs |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | Android 14 |