Samsung LF24T400FHUXEN
Samsung LF24T400FHUXEN
De Samsung LF24T400FHUXEN is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Ook heb je geen last van een hinderlijke brede rand als je de monitor in een twee schermen setup gebruikt. Doord...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 02-11-2021
Vind de beste deal voor Samsung LF24T400FHUXEN
De Samsung LF24T400FHUXEN is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Deze monitor heeft een strak en vrijwel randloos design, waardoor hij niet misstaat op een kantoor of thuiskantoor. Ook heb je geen last van een hinderlijke brede rand als je de monitor in een twee schermen setup gebruikt. Doordat deze monitor een IPS scherm heeft, heb je betere kleuren en een grotere kijkhoek. Zo laat je probleemloos een presentatie zien aan de collega naast je. Werk je lang door? Geen probleem. Het blauw licht filter en de trillingsvrije technologie verminderen vermoeide en geïrriteerde ogen. Je verstelt de monitor niet alleen in hoogte, maar je kantelt en roteert het scherm ook. Hierdoor stel je een ideale zithouding in. Je hangt deze monitor aan de muur met een een VESA muurbeugel.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 93,74 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,5 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 20 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,68 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,8 cm
Diepte 32,1 cm
Gewicht 4 kg
Hoogte 40,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm