Samsung Odyssey G9 Neo Mini LED Gaming LS49AG950NUXEN
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-08-2025
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G9 Neo Mini LED Gaming LS49AG950NUXEN
De grootste 1000R-gamingmonitor van Samsung
De Odyssey Neo G95NA is een van Samsungs grootste gaming-monitoren met een 1000 Radius Curve.
Zie meer, met HDR2000
Een volledig nieuwe dimensie in design
Betoverende visuele kwaliteit
Snelle vernieuwingsfrequentie van 240 Hz en razendsnelle responstijd van 1 ms
De top van de leaderboards bereiek voelden nog nooit zo simpel en smooth aan. Met de snelle verversingssnelheid van 240 Hz van de Odyssey Neo G95NA, worden er elke seconde tot vier keer zoveel frames op het scherm weergegeven in vergelijking met een traditioneel scherm.
Met een verversingssnelheid van 240 Hz, razendsnelle responstijden van 1 ms en volledige adaptieve G-Sync en FreeSync Premium Pro-ondersteuning, kun je er zeker van zijn dat de Odyssey Neo G95NA je niet in de steek zal laten op het slagveld.
Geavanceerde QLED-technologie
Ontdek twee keer zo veel
Het gaan allemaal om positionering
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 5120 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 420 cd/m2
Kijkafstand 86 - 231 cm
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 125 %
Pixel-dichtheid 108,54 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 5120 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte 5K
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 17,66 euro
Energieverbruik actief 55 W
Energieverbruik per 1000h 55 kWh
Energieverbruik per jaar 80,3 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 114,95 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 41,83 cm
Gewicht 14,5 kg
Hoogte 53,72 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit, Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 888869
Fabrikantcode LS49AG950NUXEN
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm