Samsung LS24C432GAUXEN Monitor Zwart
Samsung LS24C432GAUXEN. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-04-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS24C432GAUXEN Monitor Zwart
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Samsung LS24C432GAUXEN. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart Bedrijf 61 cm (24") LED IPS Full HD 1920 x 1080 Pixels 16:9 100 Hz 4 ms 250 cd/m² 1000:1 AMD FreeSync Knippervrije technologie D 13 kWu 13,4 W