Samsung LS32BM700UUXEN Smart Monitor M7
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-12-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS32BM700UUXEN Smart Monitor M7
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 2.0
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 138 ppi
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 36,21 euro
Energieverbruik actief 40 W
Energieverbruik per 1000h 40 kWh
Energieverbruik per jaar 58 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 51,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 19,4 cm
Gewicht 6,5 kg
Hoogte 71,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 903594
Fabrikantcode LS32BM700UUXEN
Garantie 3 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm