Samsung Essential S3 LS24C332GAUXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-10-2024
Vind de beste deal voor Samsung Essential S3 LS24C332GAUXEN
Met een verfrissingsfrequentie van 100 Hz zorgt deze monitor voor vloeiende en responsieve beelden, ideaal voor gaming, videobewerking en andere veeleisende toepassingen. Het DisplayPort & HDMI zorgen voor veelzijdige connectiviteit, waardoor je moeiteloos kunt schakelen tussen verschillende apparaten.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 95 %
Pixel-dichtheid 91,79 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse D
Energiekosten per jaar 9,93 euro
Energieverbruik actief 17 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik per jaar 24,82 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,95 cm
Curved
Diepte 5,38 cm
Gewicht 2,9 kg
Hoogte 32,07 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 943244
Fabrikantcode LS24C332GAUXEN
Garantie 3 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm