Samsung LC24RG50FQUXEN Monitor
Samsung LC24RG50FQUXEN Monitor
Game met een verversingssnelheid van 144 Hz met de Samsung LC24RG50FQU 24 inch curved gaming monitor. Door deze hoge verversingssnelheid geeft de monitor beelden vloeiend weer. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt Freesync ervoor dat je geen tearing en stuttering meer ervaart. De LC24RG50FQU heeft e...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-10-2021
Vind de beste deal voor Samsung LC24RG50FQUXEN Monitor
Game met een verversingssnelheid van 144 Hz met de Samsung LC24RG50FQU 24 inch curved gaming monitor. Door deze hoge verversingssnelheid geeft de monitor beelden vloeiend weer. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt Freesync ervoor dat je geen tearing en stuttering meer ervaart. De LC24RG50FQU heeft een curve van 1800R, waardoor het scherm zich om je gezichtsveld heen wikkelt. Beperk geïrriteerde ogen en slaapproblemen met de eyesaver- en trillingsvrije technologie. Wil je optimaal van je games genieten, schakel dan de game modus, low input lage modus of virtual aim point in.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 100 %
Pixel-dichtheid 94 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,5 inch
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 32 W
Energieverbruik standby 0,3 W