Samsung LF27T450FQUXEN
Samsung LF27T450FQUXEN
De Samsung LF27T450FQUXEN is een 27 inch monitor voor thuiswerkers en kantooromgevingen. Hij is op meerdere manieren verstelbaar. Pas de monitor aan jouw zithouding aan en werk ergonomisch. Je gebruikt de Samsung voor simpele kantoortaken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets. Het IPS pane...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-10-2025
Vind de beste deal voor Samsung LF27T450FQUXEN
De Samsung LF27T450FQUXEN is een 27 inch monitor voor thuiswerkers en kantooromgevingen. Hij is op meerdere manieren verstelbaar. Pas de monitor aan jouw zithouding aan en werk ergonomisch. Je gebruikt de Samsung voor simpele kantoortaken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets. Het IPS paneel heeft brede kijkhoeken. Zo laat je jouw collega's makkelijk meekijken naar een presentatie die je in elkaar geknutseld hebt. Werk je lang achter elkaar achter je beeldscherm? Dan vermindert het blauw licht filter de kans op geïrriteerde ogen en vermoeidheid. Via het kabelmanagement werk je aansluitkabels uit het zicht en houd je jouw bureau netjes.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 24 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,36 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 1,6 mm
Diepte 22,4 cm
Gewicht 4,6 kg
Hoogte 39,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm