Samsung Odyssey G85B LS32BG850NUXEN
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G85B LS32BG850NUXEN
Topprijzen voor merk producten
Zie meer, met HDR2000
Een volledig nieuwe dimensie in design
Snelle vernieuwingsfrequentie van 240 Hz en razendsnelle responstijd van 1 ms
De top van de leaderboards bereiek voelden nog nooit zo simpel en smooth aan. Met de snelle verversingssnelheid van 240 Hz van de Odyssey Neo G8 LS32BG850NU, worden er elke seconde tot vier keer zoveel frames op het scherm weergegeven in vergelijking met een traditioneel scherm.
Met een verversingssnelheid van 240 Hz, razendsnelle responstijden van 1 ms en volledige adaptieve G-Sync en FreeSync Premium Pro-ondersteuning, kun je er zeker van zijn dat de Odyssey Neo G8 LS32BG850NU je niet in de steek zal laten op het slagveld.
Het gaat allemaal om positionering
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 137,6 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2
Type anti-reflectie Mat
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 37,41 euro
Energieverbruik actief 41 W
Energieverbruik per 1000h 41 kWh
Energieverbruik per jaar 59,86 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 31,1 cm
Gewicht 8,9 kg
Hoogte 71,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 912874
Fabrikantcode LS32BG850NUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm