Outlet: Samsung F24T450GYU - 24
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Monitor Samsung LF24T450GYUXEN 24" LCDtegen een onklopbare prijs.Kleur: ZwartResolutie: 1920 x 1200 pxWUXGAHoek: 178º178ºTechnologie: LCDIPSFlicker freeSoort: AsEigens...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-04-2025
Vind de beste deal voor Outlet: Samsung F24T450GYU - 24
Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop Monitor Samsung LF24T450GYUXEN 24" LCDtegen een onklopbare prijs.
  • Kleur: Zwart
  • Resolutie:
    • 1920 x 1200 px
    • WUXGA
  • Hoek:
    • 178º
    • 178º
  • Technologie:
    • LCD
    • IPS
    • Flicker free
  • Soort: As
  • Eigenschappen:
    • Verstelbaar
    • Draaiend
    • Aanpasbaar
    • Plat scherm
    • Ingebouwde luidsprekers
  • Verbindingen: USB
  • Aspectverhouding: 16:10
  • Connectiviteit: HDMI
  • Energieklasse: D
  • Vorm: Doos
  • Contrastverhouding: 1000:1
  • Input-verbinding: DVI
  • Poorten: Audio-input
  • Scherm: 24"
  • Verbinding:
    • HDMI x 1
    • DisplayPort x 1
  • Frequentie: 75 Hz
  • Lengte kabel: 1,5 m
  • Helderheid: 250 ANSI
  • Afmetingen ong.: 100 x 100 cm
  • Inclusief: Koptelefoon output
  • Energieverbruik:
    • 14 kWh
    • 0.5 kWh
    • 0.3 kWh
  • Niet inbegrepen: AMD FreeSync
  • Montage: VESA
  • Maximale Afstelling: 130 mm
  • Aanbevolen gebruik: Bedrijven en handel
  • Neiging: -2º/92º
  • Draai: -45º / 45°
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 2.0 poorten Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
USB-C vermogen N.v.t.
VESA maat Niet VESA-compatible
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 5 milliseconde
EAN
EAN 8806092628878
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 14 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 534 x 44.9 x 354.5 mm
Curved
Product breedte 534 cm
Product gewicht 2 kg
Product hoogte 386.3 cm
Product lengte 224 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 1920 x 1200
Beeldverhouding 16:10
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Kantoor
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 24 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Samsung F24T450GYU Adapter
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte WUXGA (1200p)
Categorieën Monitoren Computer Zakelijke monitoren
Merk Samsung
Opties Ingebouwde speakers, Ergonomisch
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Blauw licht filter
Contrast ratio 1000:1
Helderheid 250
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Type HDR Geen HDR
Modelgegevens
EAN 8806092628878
Merk Samsung
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 611 mm
Verpakking hoogte 153 mm
Verpakking lengte 419 mm