Samsung LS27A800UJP - 27
Samsung LS27A800UJP - 27
De Samsung LS27A800UJPXEN is een 27 inch 4K monitor. Deze monitor is perfect voor een lange werkdag. Je verstelt de monitor in hoogte, draait en/of kantelt het scherm. Zo creëer je de ideale schermpositie. Dankzij de 4K resolutie zie je het beeld 4 keer scherper dan op een Full HD scherm. De Samsun...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-07-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS27A800UJP - 27
De Samsung LS27A800UJPXEN is een 27 inch 4K monitor. Deze monitor is perfect voor een lange werkdag. Je verstelt de monitor in hoogte, draait en/of kantelt het scherm. Zo creëer je de ideale schermpositie. Dankzij de 4K resolutie zie je het beeld 4 keer scherper dan op een Full HD scherm.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 3
Aantal USB-C poorten 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
USB-C vermogen 90 Watt
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 5 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094770551
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 26.1 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 615.5 x 42.7 x 368.2 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 615.5 cm
Product gewicht 6700 kg
Product hoogte 551.9 cm
Product lengte 196.4 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 3860 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Kantoor | Dagelijks gebruik | Grafische vormgeving
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud stroomkabel - usb-c kabel - hdmi-kabel
Je vindt dit artikel in
Merk Samsung
Opties Blauw licht filter, Met USB Hub, Ergonomisch, HDR
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Video aansluitingen USB-C, HDMI 2.0, DisplayPort
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
HDR
Helderheid 300
Kijkhoek 178
sRGB 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 8806094770551
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel | Nederlands
Verpakking breedte 445 mm
Verpakking hoogte 162 mm
Verpakking lengte 682 mm