Laagste prijs bekijken?
R-Go Tools Monitorstandaard
X
Met de R-Go Monitorstandaard verhoog je een beeldscherm tot op een fijne kijkhoogte. Door je monitor op de correcte hoogte te plaatsen, voorkom je overbelasting van je nek- en schouderspieren en hanteer je een comfortabele werkhouding.
Met de R-Go Monitorstandaard verhoog je een beeldscherm tot op een fijne kijkhoogte. Door je monitor op de correcte hoogte te plaatsen, voorkom je overbelasting van je nek- en schouderspieren en hanteer je een comfortabele werkhouding.
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Gewicht | 1,52 kg |
| Hoogte | 120 mm |
| Kleur | Zilver |
| Manufacturer Part Number (MPN) | RGOSC030 |
| Artikelnummer | 1652395 |
| Type apparaat | Monitorstandaard |
| Materiaal | Staal |
| Maximale belading | 15 kg |
| Overige kenmerken | Geschikt voor schermgroottes tot 27 inch |