Laagste prijs bekijken?
R-Go Tools Ergonomische Linkshandige HE Medium Mouse
X
Een neutrale, ontspannen stand van hand en pols. Hiervoor zorgt de Ergonomische Linkshandige HE Medium Mouse van R-Go Tools. Door deze muis te gebruiken voorkom je RSI doordat de verticale grip ervoor zorgt dat je vanuit de onderarmen beweegt en niet vanuit je pols. De Ergonomische Linkshandige HE M...
Een neutrale, ontspannen stand van hand en pols. Hiervoor zorgt de Ergonomische Linkshandige HE Medium Mouse van R-Go Tools. Door deze muis te gebruiken voorkom je RSI doordat de verticale grip ervoor zorgt dat je vanuit de onderarmen beweegt en niet vanuit je pols. De Ergonomische Linkshandige HE Medium Mouse ligt prettig in de hand en heeft 5 instelbare knoppen. Hierdoor kan je zelf bepalen op welke wijze je ‘m gebruikt.
Dit krijg je erbij: Handleiding
| Breedte (muis) | 8.3 cm |
| Diepte (muis) | 10.5 cm |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Gewicht (muis) | 138 g |
| Hoogte (muis) | 7.6 cm |
| Kleur | Zilver, Zwart |
| Lengte aansluitkabel | 160 cm |
| Manufacturer Part Number (MPN) | RGOHELE |
| Ondersteunde besturingssystemen | Windows, Mac, Linux |
| Overige kenmerken | Ergonomische vorm: Verticaal, Handlengte: 16.5 tot 19.5 cm |
| Verpakkingsinhoud | Handleiding |
| Aansluitingen | USB 2.0 |
| Geschikt voor linkshandigen | ja |
| Scrollwiel | ja |
| Aantal functietoetsen | 5 |
| Artikelnummer | 1575446 |
| Signaaloverdracht | Bedraad |
| Type apparaat | Muis |