Laagste prijs bekijken?
R-Go Tools Caparo 4 Dubbele Monitorarm
X
Modulaire en circulaire monitorarm voor twee monitorenDe R-Go Caparo 4 Twin Monitorarm is de duurzame oplossing voor het werken met twee monitoren. Beide scharnierarmen maken de monitoren individueel eenvoudig zwenkbaar en in diepte verstelbaar. U kunt de monitoren telkens individueel in hoogte inst...
Modulaire en circulaire monitorarm voor twee monitoren
De R-Go Caparo 4 Twin Monitorarm is de duurzame oplossing voor het werken met twee monitoren. Beide scharnierarmen maken de monitoren individueel eenvoudig zwenkbaar en in diepte verstelbaar. U kunt de monitoren telkens individueel in hoogte instellen. Met behulp van Dynamic Counterbalance Technology is een monitor tot 6kg met een hand eenvoudig in hoogte te verstellen.
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal centra in beweging | 3 |
| Computerstandaard opties | In diepte verstelbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 9 kg |
| Maximale schermformaat | 66 Inch |
| Minimale schermafmeting | 24 Inch |
| Model | Circulaire Dubbele Monitorarm Bureaubevestiging, gasveer, 3-9 kg, zwart-zilver, lage carbon footprint |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Type monitorbeugel | Bureau |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nvt |
| Verpakking breedte | 293 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 399 mm |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
| Artikelnummer | RGOVLCA4TWSI |
| EAN | 8719274491064 |
| Gewicht | 5200 gram |
| Kleur | Zilver |