Laagste prijs bekijken?
R-Go Tools Zepher 4 Enkele Monitorarm
X
Richt jouw werkplek ergonomisch in door je monitor op de R-Go Zepher 4 Monitorarm te monteren. De Monitorarm is in hoogte en diepte verstelbaar, waardoor je deze naar wens kunt afstellen. Verder is de Zepher 4 dankzij de scharnierarm eenvoudig te kantelen, te zwenken en te roteren.
Richt jouw werkplek ergonomisch in door je monitor op de R-Go Zepher 4 Monitorarm te monteren. De Monitorarm is in hoogte en diepte verstelbaar, waardoor je deze naar wens kunt afstellen. Verder is de Zepher 4 dankzij de scharnierarm eenvoudig te kantelen, te zwenken en te roteren.
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal centra in beweging | 3 |
| Computerstandaard opties | In diepte verstelbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Max. belastbaar gewicht | 9 kg |
| Maximale schermformaat | 66 Inch |
| Minimale schermafmeting | 24 Inch |
| Model | Bureaumontage |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Engels |
| Type monitorbeugel | Bureau |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Nvt |
| Verpakking breedte | 201 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 389 mm |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Artikelnummer | RGOVLZE4SI |
| EAN | 8719274491088 |
| Gewicht | 2646 gram |
| Kleur | Zilver |