Philips 27M1C5500VL/00
Philips 27M1C5500VL/00
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1C5500VL/00 27 inch QHD 165Hz curved HDR gaming monitor. Door de combinatie van de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden, ook in de meest grafisch veeleisende situaties. Zo heb je altijd leve...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 14-04-2026
Vind de beste deal voor Philips 27M1C5500VL/00
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1C5500VL/00 27 inch QHD 165Hz curved HDR gaming monitor. Door de combinatie van de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden, ook in de meest grafisch veeleisende situaties. Zo heb je altijd levensechte beelden en een ongekend voordeel over je tegenstanders. Daarnaast zorgt de HDR10 ondersteuning voor extra diepe kleuren. De kromming in het scherm zorgt voor een unieke en meeslepende game ervaring. Door de curve lijkt het net alsof je midden in de actie zit. Tip van ons, schakel first person view in voor het beste effect. Heb je een losse AMD videokaart? Geen probleem, schakel de AMD FreeSync technologie in en synchroniseer zo je videokaart met de monitor. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, waardoor je lekker vloeiend blijft gamen. Daarnaast geniet je van scherpe details tijdens het gamen door de QHD resolutie. Hierdoor zijn je beelden 2 keer scherper dan bij full hd en komen omgevingen beter tot hun recht.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 126,5 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 38,7 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 19,3 cm
Gewicht 5,49 kg
Hoogte 44,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 916228
Fabrikantcode 27M1C5500VL/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm