Philips 27M1N3200VS/00
Philips 27M1N3200VS/00
Deze Philips-gamemonitor is een ideaal allround beeldscherm geschikt voor intense PC-games. Sync-technologie, een snelle 165Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 1 ms zorgen voor vloeiende gameplay. Inclusief een visueel overweldigende ultradun scherm en Ultra Wide-Color.
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 31-07-2023
Vind de beste deal voor Philips 27M1N3200VS/00
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121,9 %
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 19,3 cm
Gewicht 5,4 kg
Hoogte 44,7 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902545
Fabrikantcode 27M1N3200VS/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm