Philips 27E1N5500LA/00
Philips 27E1N5500LA/00
Ervaar levensechte kleuren en beelden in QHD tijdens het thuiswerken op de Philips 27E1N5500LA/00 27 inch monitor. De QHD resolutie projecteert je beelden 2x scherper dan op een full hd scherm. Dit beeldscherm is uitgerust met extreem smalle schermranden, waardoor dit model uitermate geschikt is voo...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-03-2026
Vind de beste deal voor Philips 27E1N5500LA/00
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Ervaar levensechte kleuren en beelden in QHD tijdens het thuiswerken op de Philips 27E1N5500LA/00 27 inch monitor. De QHD resolutie projecteert je beelden 2x scherper dan op een full hd scherm. Dit beeldscherm is uitgerust met extreem smalle schermranden, waardoor dit model uitermate geschikt is voor een setup met meerdere monitoren. Naast de QHD resolutie, zie je levensechte kleuren door de 118% dekking binnen het sRGB profiel. De monitor bevat Philips SmartContrast technologie. Deze technologie stelt kleuren automatisch bij, zodat deze in iedere situatie het best tot hun recht komen. Werk je veel met de monitor? Dan voorkomen het blauw licht filter en trillingsvrije technologie dat je vermoeide ogen krijgt tijdens een lange werkdag. Daarnaast werk je al je kabels gemakkelijk weg via de ingebouwde kabelgoot. Zo houd je alles overzichtelijk en heb je geen wirwar aan kabels.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 11
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 118,24 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 25,8 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,4 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 5,66 kg
Hoogte 51 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 916227
Fabrikantcode 27E1N5500LA/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm