Philips 27E1N1300AE/00
Philips 27E1N1300AE/00
Voer dagelijkse werkzaamheden uit of maak verslagen met de 27 inch full hd Philips 27E1N1300AE/00. Met een IPS paneel heb je vanuit iedere kijkhoek een helder beeld. Je hebt minder vermoeide ogen door het blauw licht filter. Verder kijk je na werk films en series zonder externe speakers, door de ing...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Philips 27E1N1300AE/00
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voer dagelijkse werkzaamheden uit of maak verslagen met de 27 inch full hd Philips 27E1N1300AE/00. Met een IPS paneel heb je vanuit iedere kijkhoek een helder beeld. Je hebt minder vermoeide ogen door het blauw licht filter. Verder kijk je na werk films en series zonder externe speakers, door de ingebouwde luidsprekers. Kantel en verstel het scherm van de monitor naar wens, zodat je monitor altijd goed voor je staat. Je sluit de monitor aan met de meegeleverde HDMI of usb C kabel. Ook werk je alle kabels netjes weg.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 2.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 2.5 mm (TS), 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1300
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 0 %
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 4,6 cm
Gewicht 5,85 kg
Hoogte 35,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 944011
Fabrikantcode 27E1N1300AE/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm