Philips 24M1N3200VA/00
Philips 24M1N3200VA/00
Deze Philips-gamemonitor is een ideaal allround beeldscherm geschikt voor intense PC-games. Een snelle 165Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 1 ms zorgen voor vloeiende gameplay. Inclusief een visueel overweldigende ultradun scherm en Ultra Wide-Color. Het scherm is in hoogte verstelbaa...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Philips 24M1N3200VA/00
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Deze Philips-gamemonitor is een ideaal allround beeldscherm geschikt voor intense PC-games. Een snelle 165Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 1 ms zorgen voor vloeiende gameplay. Inclusief een visueel overweldigende ultradun scherm en Ultra Wide-Color. Het scherm is in hoogte verstelbaar, draaibaar, kantelbaar en beschikt over een pivot-stand waarmee je het scherm 90 graden kan kantelen. Voldoende flexibiliteit dus! Dankzij de ingebouwde speakers kan je ook zonder koptelefoon een filmpje bekijken met audio op de achtergrond aan.
SmartImage-gamemodus, geoptimaliseerd voor gamers
Ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia
SmartErgoBase maakt gebruiksvriendelijke, ergonomische aanpassingen mogelijk
Minimale vertraging verkort de tijd tussen apparaten naar de monitor
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3500
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 87,5 %
Percentage kleurdekking sRGB 125,9 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 19,16 euro
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik per 1000h 21 kWh
Energieverbruik per jaar 30,66 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 21,3 cm
Gewicht 3,8 kg
Hoogte 51,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902540
Fabrikantcode 24M1N3200VA/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm