LG UltraWide 34BQ77QC-B
LG UltraWide 34BQ77QC-B
Geniet van extra schermruimte tijdens het werken met de LG UltraWide 34BQ77QC-B 34 inch QHD usb C ultrawide monitor. Het scherm heeft een 21:9 verhouding, waardoor je 33% meer schermruimte tot je beschikking hebt. Zo open je meerdere schermen naast elkaar en multitask je een stuk makkelijker. Open b...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-10-2025
Vind de beste deal voor LG UltraWide 34BQ77QC-B
Geniet van extra schermruimte tijdens het werken met de LG UltraWide 34BQ77QC-B 34 inch QHD usb C ultrawide monitor. Het scherm heeft een 21:9 verhouding, waardoor je 33% meer schermruimte tot je beschikking hebt. Zo open je meerdere schermen naast elkaar en multitask je een stuk makkelijker. Open bijvoorbeeld een tekstdocument in het ene venster en je data analyse in het andere venster ernaast. Ook kijk je films en series zo in ultrawide instellingen, zonder dat je last hebt van de grote zwarte balken. Werk je veel thuis of heb je veel online meetings? Gebruik dan de ingebouwde webcam, waarmee je altijd goed zichtbaar bent voor je gesprekspartner. Na je meeting klik je de camera weer in het scherm, waardoor je privacy gegarandeerd is. De HDR10 ondersteuning in het scherm zorgt voor extra realistische kleuren, waardoor je films nog beter tot hun recht komen, in combinatie met de 99% dekking binnen het sRGB kleurprofiel. Wil je foto's bewerken? Dan komen je details beter naar voren door de QHD resolutie. Deze is bijna 2 keer scherper dan full hd, waardoor je weinig aan pixels inlevert bij het inzoomen. Daarnaast verstel je de monitor gemakkelijk in de hoogte en voorkom je nek- en rugklachten na een lange werkdag. Geen zin in een rommelig bureau met allemaal kabels? De ingeboude usb C poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt je apparaat op met een vermogen van 90 watt.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 18,69 euro
Energieverbruik actief 60 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,03 mm
Curved
Diepte 8,4 cm
Gewicht 10,2 kg
Hoogte 36,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932921
Fabrikantcode 34BQ77QC-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel, USB-kabel, Webcam
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm