LG 27BP450Y-B
LG 27BP450Y-B
Met de LG 27BP450Y ga je op een comfortabele manier je werkdag door. Deze 27 inch full hd monitor is uitgerust met dunne schermranden, waardoor je het scherm eenvoudig in een duo setup plaatst. Zo vergroot je niet alleen je schermruimte, maar open je ook meer vensters en tabbladen naast elkaar. Tijd...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 17-05-2023
Vind de beste deal voor LG 27BP450Y-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Met de LG 27BP450Y ga je op een comfortabele manier je werkdag door. Deze 27 inch full hd monitor is uitgerust met dunne schermranden, waardoor je het scherm eenvoudig in een duo setup plaatst. Zo vergroot je niet alleen je schermruimte, maar open je ook meer vensters en tabbladen naast elkaar. Tijdens je werkdag wil je natuurlijk een goede zithouding aannemen. Kantel of verstel het scherm in de hoogte en creëer zo een ergonomisch verantwoorde setup, waarmee je nek- en rugklachten voorkomt. Daarnaast plaats je het scherm ook in pivot modus, door het scherm 45 graden te draaien. In deze portretmodus lees je tekstdocumenten makkelijker of heb je een beter overzicht in verticale bestanden. Wil je na werktijd een film kijken? Geen probleem, door het IPS paneel heb je vanuit iedere kijkhoek dezelfde scherpe beelden en kleuren. Zo is het ook geen issue wanneer je niet direct voor het scherm zit.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 19,91 euro
Energieverbruik actief 22 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Curved
Diepte 24,95 cm
Gewicht 5,1 kg
Hoogte 52,64 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Metaal
Uitstraling Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Kantoor werkzaamheden
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 903828
Fabrikantcode 27BP450Y-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm