LG 27US500-W
LG 27US500-W
68,6 cm (27") LCD IPS 4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9 60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1 Knippervrije technologie F 26 kWu
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG 27US500-W
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Gratis bezorging vanaf 50 euro
68,6 cm (27") LCD IPS
4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9
60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1
Knippervrije technologie
F 26 kWu
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten Geen
Aantal USB 3.1 poorten Geen
Aantal VGA poorten Geen
HDMI versie HDMI 2.0
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
Type aansluiting DisplayPortHDMI3,5 mm mini-jack (AUX)
Type input/output Displayport 1.4
USB-C vermogen N.v.t.
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 3860 x 2160
Beeldverhouding 16:09
Curved
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Scherm responstijd 5 milliseconde
Type sync FreeSync
EAN
EAN 8806096167892
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 26 W
Waarde energielabel F
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 613.5 x 45.4 x 363.5 mm
Kabelmanagement
Product breedte 61.35 cm
Product gewicht 5.50 kg
Product hoogte 45.47 cm
Product lengte 21.49 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Draagbaar
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruikGrafische vormgevingKantoor
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Smart
Type smart besturingssysteem Geen besturingssysteem
VESA maat VESA 100mm x 100mm
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant [email protected]
Fabrikant Adres Krijgsman 1 1186 DM Amstelveen Nederland
Fabrikant Naam LG Electronics
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 1000:1
DCI P-3 Kleurdekking 90%-95%
HDR
Helderheid 300
Kijkhoek 178
Kleurechtheid AdobeRGBDCI P-3 kleurdekkingsRGB
sRGB Minder dan 99%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
CE markering Zichtbaar
EAN 8806096167892
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2024
Kleur -
Merk LG
MPN (Manufacturer Part Number) 27US500-W.AEU
Reparatie type Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Overige kenmerken
Inclusief monitor voet
Taal handleiding EngelsUniverseelFransNederlandsDuits
Productveiligheid
Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU Bekijk gegevens
Verpakking
Verpakking breedte 440 mm
Verpakking hoogte 160 mm
Verpakking lengte 680 mm