Laagste prijs bekijken?
LG 27US500-W
X
68,6 cm (27") LCD IPS 4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9 60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1 Knippervrije technologie F 26 kWu
68,6 cm (27") LCD IPS
4K Ultra HD 3840 x 2160 Pixels 16:9
60 Hz 5 ms 300 cd/m² 1000:1
Knippervrije technologie
F 26 kWu
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 3.1 poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | DisplayPortHDMI3,5 mm mini-jack (AUX) |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | N.v.t. |
| Beeldschermresolutie | 3860 x 2160 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 8806096167892 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 26 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 613.5 x 45.4 x 363.5 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.35 cm |
| Product gewicht | 5.50 kg |
| Product hoogte | 45.47 cm |
| Product lengte | 21.49 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGrafische vormgevingKantoor |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Krijgsman 1 1186 DM Amstelveen Nederland |
| Fabrikant Naam | LG Electronics |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 90%-95% |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBDCI P-3 kleurdekkingsRGB |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806096167892 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 27US500-W.AEU |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | EngelsUniverseelFransNederlandsDuits |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 440 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 680 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6630 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor, Voet en HDMI Kabel |