LG 24QP750P-B - 23.8
LG 24QP750P-B - 23.8
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-07-2024
Vind de beste deal voor LG 24QP750P-B - 23.8
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Algemeen
Artikelnummer 372623043
EAN 8806091983466
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 54.01 cm / 50.6 cm / 24 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 54.01 cm / 37.6 cm / 4.19 cm
Diepte zonder standvoet 4.19cm
Fabrieksgarantie 3jaar
Gewicht 5.5kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) 24QP750P-B.AEU
Type apparaat Monitor
Verpakkingsinhoud Monitor, Adapter, Netsnoer, HDMI-kabel, DisplayPort-kabel, USB-C kabel
VESA-standaard 100 x 100 mm
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldverhouding 16:9
Display technologie LED
HD type Quad HD
HDR-ondersteuning
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Kleurbereik 98 procent
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Pixel pitch 0,2058 x 0,2058 mm
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Antireflectiescherm
Beeldpaneel IPS
DisplayPort aansluiting
DVI aansluiting
Energieklasse F
HDMI aansluiting
Inchmaat monitor 23,8 inch
Ingebouwde speakers
Ingebouwde webcam
Kleur Zwart
Kleurruimte sRGB
Koptelefoonaansluiting
Resolutie monitor 2560x1440
Responstijd 5 ms
Smart-monitor
Thunderbolt 3
USB-C aansluiting
Verversingssnelheid 75 Hz
VGA aansluiting
Voor foto- en videobewerking
Voor gaming
Voor werk of studie
Camera
Ingebouwde camera
Ondersteunde grafische resoluties 2560 x 1440
Connectivity
DisplayPort-versie 1.4
Geïntegreerde USB-hub
HDMI-versie 2.0
Stroomtoevoer via USB-C
Wattage USB-C-poort 65W
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Antireflectiescherm
Beeldscherm, aantal kleuren 16,7 miljoen kleuren
Draaibaar
Ingebouwde luidsprekers
kantel aanpassingen
Markt positionering Thuis
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, USB Type-C
On Screen Display (OSD)
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Touchscreen
VESA-montage
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 23 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 24 W
Vermogensverbruik (max) 140 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 60.5cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 23.8inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) F
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 23kWh
Energieverbruik per 1.000 uur (SDR) 21kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Ergonomie
Scharnier
Schermdiameter in centimeters 60 cm
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 540,1 mm
Breedte apparaat (met standaard) 540,1 mm
Breedte verpakking 614 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,9 mm
Diepte apparaat (met standaard) 240 mm
Diepte verpakking 185 mm
Gewicht (met standaard) 5,5 kg
Gewicht (zonder voet) 3,4 kg
Gewicht verpakking 8,1 kg
Hoogte (zonder voet ) 321,1 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 506 mm
Hoogte verpakking 490 mm
Grafisch
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Inhoud van de verpakking
Soort paneel IPS
Typische contrastverhouding 1000:1
Prestatie
AMD FreeSync-type FreeSync
Knippervrije technologie
Technische eigenschappen
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Bluetooth
Curved scherm
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Mat scherm
Pivot-functie
Touchscreen
Wifi
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Beeldfrequentie 75 Hz
Beeldresolutie QHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 60.5 cm / 23.8 inch
Beeldverhouding 16:9
Color space (sRGB) 99%
Contrastverhouding 1.000:1
Dynamische contrastverhouding
Helderheid 300cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 75Hz