JVC HA-F160-WE In-ear oordopjes
- Ovaal, zacht rubber body, past comfortabel.- Alle onderdelen uitgevoerd in 8 verzadigdekleuren.- Het oorstukje benadrukt de bassen.- Krachtig geluid met 13,5 mm neodymium driver.- 1,0 m gekleurd snoer met vernikkelde iPhone compatibele stekker.
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor JVC HA-F160-WE In-ear oordopjes
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Algemeen
Artikelnummer 372062811
EAN 4975769415654
Design
Kleur van het product Wit
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Wit
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector