JVC HA-F160-VE In-ear oordopjes
- Ovaal, zacht rubber body, past comfortabel.- Alle onderdelen uitgevoerd in 8 verzadigdekleuren.- Het oorstukje benadrukt de bassen.- Krachtig geluid met 13,5 mm neodymium driver.- 1,0 m gekleurd snoer met vernikkelde iPhone compatibele stekker.
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor JVC HA-F160-VE In-ear oordopjes
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Algemeen
Artikelnummer 372062810
EAN 4975769415647
Design
Kleur van het product Violet
Producttype Hoofdtelefoons
Hoofdtelefoon
Akoestisch systeem Gesloten
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Violet
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector