JVC HA-F160-AE In-ear oordopjes
- Ovaal, zacht rubber body, past comfortabel.- Alle onderdelen uitgevoerd in 8 verzadigdekleuren.- Het oorstukje benadrukt de bassen.- Krachtig geluid met 13,5 mm neodymium driver.- 1,0 m gekleurd snoer met vernikkelde iPhone compatibele stekker.
Extra informatie
Product merk: JVC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor JVC HA-F160-AE In-ear oordopjes
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Algemeen
Artikelnummer 372062804
EAN 4975769415586
Data-uitwisseling
Bluetooth
Design
Kleur van het product Blauw
Producttype Hoofdtelefoons
Gewicht en omvang
Gewicht 5 g
Headset
Draagwijze In-ear
Hoofdtelefoon
Diameter van de luidspreker 1,35 cm
Frequentiebereik koptelefoon 15 - 20000 Hz
Gevoeligheid koptelefoon 108 dB
Impedantie 16 Ohm
Maximum input vermogen 200 mW
Soort magneet Neodymium
Kenmerken
Kleur van het product Blauw
Kleur
Microfoon
Microfoontype Niet beschikbaar
Multimedia
Impedantie 16 Ohm
Netwerk
Bluetooth
Overige
2,5mm-connector
3,5mm-connector
6,35mm-connector