Laagste prijs bekijken?
Iiyama PROLITE XUB2797QSNP-B1
X
Ontdek de XUB2797QSNP, een 27'' WQHD IPS-paneel uitgerust met USB-C-Dock (95W PD), KVM-Switch en RJ45 voor LAN-connectiviteit. Vereenvoudig uw werkruimte en verhoog uw werkprestaties met dit stijlvolle beeldscherm met edge-to-edge design. Breid uw bureaublad eenvoudig uit door een opstelling met twe...
Ontdek de XUB2797QSNP, een 27'' WQHD IPS-paneel uitgerust met USB-C-Dock (95W PD), KVM-Switch en RJ45 voor LAN-connectiviteit. Vereenvoudig uw werkruimte en verhoog uw werkprestaties met dit stijlvolle beeldscherm met edge-to-edge design. Breid uw bureaublad eenvoudig uit door een opstelling met twee monitoren te maken met de DisplayPort-uitgang. De KVM-Switch maakt het mogelijk om meerdere computers via één console aan te sluiten en eenvoudig te schakelen tussen uw apparaten. Met de USB-C-Dock connector organiseert u uw werkruimte met slechts één kabel die stroom- en datatransmissie mogelijk maakt (audio en video). Voed USB-data en laad tegelijkertijd uw laptop op vanuit de monitor. Als de monitor is verbonden met het internet via de RJ45 LAN aansluiting wordt uw laptop ook automatisch verbonden met het (bedrijfs-) netwerk.
Geniet van nauwkeurige kleuren en brede kijkhoeken dankzij het IPS-paneel. Dankzij de WQHD-resolutie en het hoge contrast profiteert u van uitzonderlijke prestaties voor fotografie en webdesign taken. De ergonomische voet biedt een hoogteverstelling van 150mm en kantel-/draaimechanismen voor portretmodus, waardoor het comfort wordt geoptimaliseerd tijdens het werken met uitgebreide gegevensbladen.
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten | Geen |
| Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | Geen |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | 4 |
| Aantal USB 3.1 poorten | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | Netwerkaansluiting (RJ45)USB 3.1USB 3.2USB 2.0USB-CDisplayPortUSB 3.0HDMI |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C vermogen | 96 Watt |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 100 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| EAN | 4948570124329 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 26 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 613.5 x 47.5 x 364 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.35 cm |
| Product gewicht | 6.10 kg |
| Product hoogte | 40.05 cm |
| Product lengte | 20.95 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikKantoor |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde microfoon |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Wijkermeerstraat 8, Hoofddorp |
| Fabrikant Naam | iiyama International |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1300:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | AdobeRGBsRGB |
| sRGB | 99% |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4948570124329 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | Iiyama |
| MPN (Manufacturer Part Number) | XUB2797QSNP-B1 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | EngelsNederlands |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 453 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 574 mm |
| Verpakkingsgewicht | 8613 g |
| Verpakkingsinhoud | Stroom, HDMI, DP, USB-C - kabels |