iiyama DS1003C-B1
iiyama DS1003C-B1
Aan de iiyama DS1003C-B1 monitorbeugel bevestig je 3 schermen tot wel 27" aan je bureau. Je kunt je monitoren kantelen, in hoogte verstellen en draaien voor de meest comfortabele werkhouding. Doordat je de beugel aan je bureau bevestigd, hou je je bureau netjes en hou je ruimte over.
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor iiyama DS1003C-B1
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Gewicht 5250 g
Hoogte verstelbaar in centimeters 20 - 40 cm
Maximaal gewicht 10 kg
Maximaal schermformaat 27 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Traploos verstelbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm, 80 mm x 80 mm