Asus X515JA-EJ034T
Asus X515JA-EJ034T
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB Grafische kaart: Intel Iris Plus Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-06-2021
Vind de beste deal voor Asus X515JA-EJ034T
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB Grafische kaart: Intel Iris Plus
Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 24 cm x 2 cm x 26 cm / 1.8 kg
Behuizing Kunststof
Breedte 24 cm
Diepte 26 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.8 kg
Hoogte 2 cm
Kleur Grijs
Manufacturer Part Number (MPN) X515JA-EJ034T
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Camera
Camera resolutie 720 p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 4.1
Near Field Communication nee
Wifi ja
Wifi-standaarden 802.11ac
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1682630
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldverhouding 16:9
Curved scherm nee
Led-backlight nee
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype LCD
Touchscreen nee
Energievoorziening
Batterijduur 12 uur
Oplaadtijd 2 uur
Vermogen netadapter 45 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart Iris Plus
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 256 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 256 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 256 GB
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 2
Processor Intel Core i3-1005G1
Processorsnelheid 1.2 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.4 GHz