Asus Vivobook 16 M1607KA-MB043W - Laptop
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Vivobook 16 M1607KA-MB043W - Laptop
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Intelligenter
Windows 11 Home
AMD Ryzen™ AI 5 340-processor met 50 TOPS NPU-prestaties
16 GB 5600MHz DDR5-geheugen en 512 GB PCIe® 4.0 SSD-opslag
16.0" 16:10 FHD 60 Hz IPS-scherm met 89% screen-to-body ratio voor weidse en levendige weergave